CR2512-FX-4320ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-4320ELF
JLCPCB Part #
C2147005
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS