CR2512-FX-3322ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-3322ELF
JLCPCB Part #
C2147021
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS