CR2512-FX-1800ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-1800ELF
JLCPCB Part #
C2146223
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS