CR2512-FX-15R0ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-15R0ELF
JLCPCB Part #
C4034412
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS