CR2512AF/-1R00EAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512AF/-1R00EAS
JLCPCB Part #
C4237196
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS