CR2010-JW-152ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-JW-152ELF
JLCPCB Part #
C1848857
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS