CR2010-FX-5110ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-FX-5110ELF
JLCPCB Part #
C4331450
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS