CR2010-FX-3570ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-FX-3570ELF
JLCPCB Part #
C3944456
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS