CR2010-FX-1200ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-FX-1200ELF
JLCPCB Part #
C4023232
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS