CR1206-JW-106ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206-JW-106ELF
JLCPCB Part #
C2091305
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS