CR1206-FX-7500ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-7500ELF
JLCPCB Part #
C2080580
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS