CR1206-FX-51R1ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-51R1ELF
JLCPCB Part #
C205071
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS