CR1206-FX-4751ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-4751ELF
JLCPCB Part #
C2085516
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS