CR1206-FX-3830ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-3830ELF
JLCPCB Part #
C205356
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS