CR1206-FX-36R5ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-36R5ELF
JLCPCB Part #
C205349
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS