CR1206-FX-3481ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-3481ELF
JLCPCB Part #
C205329
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS