CR1206-FX-2672ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-2672ELF
JLCPCB Part #
C205256
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS