CR1206-FX-2670ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-2670ELF
JLCPCB Part #
C205254
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS