CR1206-FX-2322ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-2322ELF
JLCPCB Part #
C205222
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS