CR1206-FX-2200ELF
MFR.Part #
CR1206-FX-2200ELF
JLCPCB Part #
C204753
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS