CR1206-FX-1212ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206-FX-1212ELF
JLCPCB Part #
C204618
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS