CR1206AFX-10R0EAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206AFX-10R0EAS
JLCPCB Part #
C4215984
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS