CR1206AFX-1002EAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206AFX-1002EAS
JLCPCB Part #
C2092514
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS