CR0805-JW-821ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-JW-821ELF
JLCPCB Part #
C2080065
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS