CR0805-FX-8201ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-8201ELF
JLCPCB Part #
C1852196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS