CR0805-FX-5602ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-5602ELF
JLCPCB Part #
C204577
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS