CR0805-FX-4751ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-4751ELF
JLCPCB Part #
C2091137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS