CR0805-FX-4750ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-4750ELF
JLCPCB Part #
C204528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS