CR0805-FX-4702ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-4702ELF
JLCPCB Part #
C1852175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS