CR0805-FX-4122ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-4122ELF
JLCPCB Part #
C204486
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS