CR0805-FX-3900ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-3900ELF
JLCPCB Part #
C204466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS