CR0805-FX-23R7ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-23R7ELF
JLCPCB Part #
C204329
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS