CR0805-FX-21R5ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-21R5ELF
JLCPCB Part #
C203852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS