CR0805-FX-1241ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-1241ELF
JLCPCB Part #
C204193
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS