CR0805-FX-11R0ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-11R0ELF
JLCPCB Part #
C204177
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS