CR0805-FX-1102ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-1102ELF
JLCPCB Part #
C204162
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS