CR0805AFX-3302ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-3302ELF
JLCPCB Part #
C19947064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS