CR0805AFX-3300ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-3300ELF
JLCPCB Part #
C19947063
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS