CR0805AFX-2202ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-2202ELF
JLCPCB Part #
C19947060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS