CR0805AFX-2200ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-2200ELF
JLCPCB Part #
C19947058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS