CR0805AFX-1500ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-1500ELF
JLCPCB Part #
C19947054
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS