CR0805AFX-10R0EAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805AFX-10R0EAS
JLCPCB Part #
C4336515
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS