CR0603-JW-682ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-JW-682ELF
JLCPCB Part #
C2076847
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS