CR0603-JW-680ELF
MFR.Part #
CR0603-JW-680ELF
JLCPCB Part #
C2076460
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS