CR0603-JW-200ELF
MFR.Part #
CR0603-JW-200ELF
JLCPCB Part #
C1852200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS