CR0603-FX-9310ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-9310ELF
JLCPCB Part #
C203889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS