CR0603-FX-8661ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-8661ELF
JLCPCB Part #
C203869
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS