CR0603-FX-8451ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-8451ELF
JLCPCB Part #
C203864
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS