CR0603-FX-8251ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-8251ELF
JLCPCB Part #
C2076957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS