CR0603-FX-8200ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-8200ELF
JLCPCB Part #
C2085609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS